Ungdomsbilleder


Simon D. Schneider og Jacob Pachler   Klubmestre Double sæson 2010/2011

Simon D. Schneider og Jacob Pachler Klubmestre Double sæson 2010/2011

30.08.2014 19:04

EDIT DELETE
Hjælpetræner Nikolaj Appel og Ungdomsudvalgsrepræsentant Ulla Appel sæson 2010/2011

Hjælpetræner Nikolaj Appel og Ungdomsudvalgsrepræsentant Ulla Appel sæson 2010/2011

30.08.2014 19:04

EDIT DELETE
Daniel Stoklund   2. præmie Single sæson 2010/2011

Daniel Stoklund 2. præmie Single sæson 2010/2011

30.08.2014 19:04

EDIT DELETE
Josef El Sabban og Tommy Dyg   2. plads Double B-række sæson 2010/2011

Josef El Sabban og Tommy Dyg 2. plads Double B-række sæson 2010/2011

30.08.2014 19:03

EDIT DELETE
Casper Olsen og Mathias Hyldig  Klubmestre Double B-række sæson 2010/2011

Casper Olsen og Mathias Hyldig Klubmestre Double B-række sæson 2010/2011

30.08.2014 19:03

EDIT DELETE
Philip Stoklund og Bahareh Khalilipour   2. plads Mixdouble sæson 2010/2011

Philip Stoklund og Bahareh Khalilipour 2. plads Mixdouble sæson 2010/2011

30.08.2014 19:02

EDIT DELETE
Casper Olsen og Stine Galsøe  Klubmestre Mixdouble sæson 2010/2011

Casper Olsen og Stine Galsøe Klubmestre Mixdouble sæson 2010/2011

30.08.2014 19:02

EDIT DELETE
Martin Tomovic og Benjamin Laursen   2.plads Double A-række sæson 2010/2011

Martin Tomovic og Benjamin Laursen 2.plads Double A-række sæson 2010/2011

30.08.2014 19:02

EDIT DELETE
Philip Stoklund og Nikolaj Appel  Klubmestre Double A-række sæson 2010/2011

Philip Stoklund og Nikolaj Appel Klubmestre Double A-række sæson 2010/2011

30.08.2014 19:02

EDIT DELETE
Louise Schütt Hansen  2. plads DS B-række sæson 2010/2011

Louise Schütt Hansen 2. plads DS B-række sæson 2010/2011

30.08.2014 19:01

EDIT DELETE
Nikoline Schytt   Klubmester DS B-rækkesæson 2010/2011

Nikoline Schytt Klubmester DS B-rækkesæson 2010/2011

30.08.2014 19:01

EDIT DELETE
Mathias Sørensen  2. plads HS C-række sæson 2010/2011

Mathias Sørensen 2. plads HS C-række sæson 2010/2011

30.08.2014 19:01

EDIT DELETE
Jakob Klit Jørgensen  Klubmester HS C-række sæson 2010/2011

Jakob Klit Jørgensen Klubmester HS C-række sæson 2010/2011

30.08.2014 19:00

EDIT DELETE
Josef El-Sabban  2. plads HS B-række sæson 2010/2011

Josef El-Sabban 2. plads HS B-række sæson 2010/2011

30.08.2014 19:00

EDIT DELETE
Martin Tomovic  Klubmester HS B-række sæson 2010/2011

Martin Tomovic Klubmester HS B-række sæson 2010/2011

30.08.2014 19:00

EDIT DELETE
Casper Olsen og Mette Thomsen   Klubmestre HS A-række og DS A-række sæson 2010/2011

Casper Olsen og Mette Thomsen Klubmestre HS A-række og DS A-række sæson 2010/2011

30.08.2014 18:59

EDIT DELETE
Nikolaj Appel  2. plads HS A-række sæson 2010/2011

Nikolaj Appel 2. plads HS A-række sæson 2010/2011

30.08.2014 18:59

EDIT DELETE
Casper Olsen  Klubmester HS A-række sæson 2010/2011

Casper Olsen Klubmester HS A-række sæson 2010/2011

30.08.2014 18:59

EDIT DELETE
Stine Galsøe 2. plads DS A-række sæson 2010/2011

Stine Galsøe 2. plads DS A-række sæson 2010/2011

30.08.2014 18:58

EDIT DELETE
Mette Thomsen  Klubmester DS A-række sæson 2010/2011

Mette Thomsen Klubmester DS A-række sæson 2010/2011

30.08.2014 18:58

EDIT DELETE
Nikoline Schytt får overrakt årets Flidspokal for damer

Nikoline Schytt får overrakt årets Flidspokal for damer

30.08.2014 18:58

EDIT DELETE
Josef El Sabban får overrakt årets Flidspokal for herrer

Josef El Sabban får overrakt årets Flidspokal for herrer

30.08.2014 18:57

EDIT DELETE
03.jpg

03.jpg

30.08.2014 18:57
EDIT DELETE
04.jpg

04.jpg

30.08.2014 18:57
EDIT DELETE
05.jpg

05.jpg

30.08.2014 18:57
EDIT DELETE
 

© 2018 Skovlunde Badminton